Ismét egy mozgalmas és eredményes hétvége… <3
Hétvégén került megrendezésre az Osztrák Mentőkutyás Bajnokság, melyen hárman 5 kutyával vettünk részt. A verseny egy számunkra új romterületen és egy gyönyörű, a bécsi Práter területén lévő kutyaiskolában volt, mely szintén új helyszín volt számunkra. 🙂
Annál inkább örülünk, hogy több kiemelkedő eredményünk is született: romkutatásból Leczki Sarolta és Karma 2. hely 190/91= 281 Judit Erdélyi és Ispán – 3. hely 195-81 =276 Leczki Sarolta és Bosco 9. hely 180/86-os pontszámmal.
Az élet nem áll meg, dolgozunk tovább, de jó volt látni ismét, hogy nemzetközi szinten is elismerik munkánkat. 🙂
(egy kis statisztika: 31 kutya indult romon, 13 team tudta teljesíteni mindkét fázist, tehát 18 sikertelen munka volt)
Köszönjük a szervezőknek a sok munkát, és gratulálunk minden helyezettnek!
Külön gratula barátainknak, a Bécsi Tűzoltók csapatának a sok sikeres munkáért, Peter Schüller a romkutatásban és Cara Tutschek nyomkövetésben szerzett első helyéért! <3
2018. Osztrák mentőkutya bajnokság



