Belényi Bea és Zen, 2019 Párizs, Mentőkutya Világbajnokság Romkutatás I. helyezés!
A 25. IRO Mentőkutya Világbajnokságon három párosunk méretette meg magát:
Leczki Sarolta Karmával romkutatásban
Belényi Beatrix Zennel romkutatásban és
Kiss Ágnes Daoval területkutatásban
Hatalmas öröm és büszkeség, hogy Magyarországot képviselve immár másodszorra szereztünk első helyezést a Mentőkutyás Világbajnokságon! A számtalan egyéni és egy csapat második helyezés után most végre ismét magyar, ráadásul PKKM-es mentőkutya áll a dobogó legfelső fokán!
Gratulálunk Bea, nagyon büszkék vagyunk Rátok !!!!!







