2017. 23. IRO Nemzetközi Mentőkutya Világbajnokság

Fantasztikus érzés, hogy az elmúlt évek folyamatos eredményei után ismét sikerült teljesíteni! Rengeteg tréning, szakmai tudás, koncentráció és önfegyelem – és megvan az eredménye! <3
A tavalyi évi olaszországi csapat második helyezésünk után idén egy még fantasztikusabb eredménnyel zárult a mentőkutya világbajnokság!
A világverseny legmagasabb pontszámot elért szimatmunkájával (romkutatás 198 /200) ezüstérmet szerzett csapattársunk, Belényi Bea és Zen! <3
Fantasztikus érzés, büszkék vagyunk Rátok nagyon! <3 10 éve Zen nagyapja, Kuba állt a dobogó első fokán csapatunk nevében, bizonyítva rátermettségét, és most Zen, az unoka lépett az örökébe! 🙂
GRATULA BEA és ZEN!!!!!!!!!!!!! MÉG MÉG MÉG! 😀
Másik büszkeségünk, hogy Judit Erdélyi és Ispán nevű beauceronja is indult a VB-n, területkutatásban. Jucus nem kevesebbre vállalkozott, mint hogy családját felpakolva, 5 hetes kisfiával, kislányával és férjével vágott neki a megmérettetésnek, ami nem kevés energiát és nem kis elszántságot kívánt tőle! Jucus, köszönjük Neked (és a családnak) RÉM BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK IS!!!!! <3 Most nem úgy sikerült ahogy terveztük, de legközelebb Pistike megmutatja mit tud 😀
KÖSZÖNET illeti a Kutyákkkal az Életért Alapítványt, akik ahogy tavaly idén is lehetővé tették indulásunk a VB -n, mind adminisztrációs szempontból mind anyagilag! Köszönjük Gábor Szabó a lehetőséget és a támogatást! Köszönjük a magyar mentőkutyás társainknak a szurkolást és az őszinte gratulációkat! Gratulálunk mi is mindenkinek!
Fantasztikus érzés volt ma leülni és visszanézni a képeket, HAJRÁ PKKM, HAJRÁ CSAJOK! <3 Fotók: Brigitta Dánffy, Erzsébet Kröpfl, Leczki Sarolta