2019. 25. IRO Nemzetközi Mentőkutya Világbajnokság Párizs

Belényi Bea és Zen, 2019 Párizs, Mentőkutya Világbajnokság Romkutatás I. helyezés!

A 25. IRO Mentőkutya Világbajnokságon három párosunk méretette meg magát:

Leczki Sarolta Karmával romkutatásban

Belényi Beatrix Zennel romkutatásban és

Kiss Ágnes Daoval területkutatásban

Hatalmas öröm és büszkeség, hogy Magyarországot képviselve immár másodszorra szereztünk első helyezést a Mentőkutyás Világbajnokságon! A számtalan egyéni és egy csapat második helyezés után most végre ismét magyar, ráadásul PKKM-es mentőkutya áll a dobogó legfelső fokán! 

Gratulálunk Bea, nagyon büszkék vagyunk Rátok !!!!!