Röviden és egyszerűen: a küldetés teljesítve! 😍
Zen & Karma ( GDV Justice – 2019 rubble WCH és Pasteur) sikeresen teljesített a nemzetközi romkutató bevethetőségi vizsgán (IRO MRT) Horvátországban!
Nagyon büszkék vagyunk Rájuk és köszönjük a csapatnak (PKKM&FKI) a felkészülésben való támogatást, és a velünk tartó csapat (tolmácsok & segédek) helytállását! ❤ Oláh Zsolt, Agnes Sz Kiss, Szalai Tünde, Pintér Ági, Kocsis Tibor, Balázs István köszönjük! Gratulálok Belényi Bea, megint ott voltatok!! ❤
És gratulálunk Diána Pinkóczi & Orosz Viktória a sikeres MRThez!
14 bôl 5 sikeres munka, ebbôl 4 magyar, büszkék vagyunk!

KHN csapat 
Sikeres MRT 
Magyar MRT csapatok 
Saci-Karma és Bea-Zen 


Bea és Zen 
Zen 
Karma 
Bea és Zen romra készül 
Indulás a 4km-es gyaloglásra 
Ági és Tibi 
Eredményhírdetés 
Zsolti és Dexter 
Egy kis eső 
Pihenő – Bea és Zeni



