2022.03.20-án este kaptuk a riasztást, miszerint eltűnt egy 70 év körüli férfi a Budai hegység területén, a Korányi kórháznál látták utoljára. A keresést még éjszaka megkezdték a rendőrök és a tűzoltók, a tegnapi és a mai napon pedig civil mentőkutyás csapatok folytatták a munkát. Ma délután, a kórház körüli terület átvizsgálása közben a mentőkutyás keresők megtalálták az eltűnt személyt, azonban segíteni már nem tudtak. Őszinte részvétünk a családnak!
A keresésben résztvevő szervezetek:
BRFK / Budapesti Rendőr-főkapitányság
Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Budakeszi Önkéntes Tűzoltó Egyesület
SOS Mentőkutyás Egyesület
Kutyák Határok Nélkül Alapítvány
Mancs a Kézben Mentőkutyás Egyesület
Mantrailing Akadémia Alapítvány





