HUNOR, a magyar állami mentőszervezet Csehországi képzésén vettünk részt

A múlt hetet 3 kutyavezetőnk 5 kutyával Csehországban töltötte különböző oktató romokon, a magyar állami mentőszervezet, a HUNOR tagjaként. 5 nap alatt 10 romkutató gyakorlat, szélsőséges időjárás (kánikula és hatalmas zuhék felváltva) két éjszakai gyakorlat és sok új szituáció segített kutyáink képzésében.👌🏽💪😍 És közben ne felejtsük, kutyáink nem robotok, ugyanúgy járt neki a hajnali boldog pacsálás a tóban és szobában együtt alvás, mint hétköznapi családi kutya társaiknak.